Збирай друзів і їдь до Львова! Поради активним туристам

22.04.2018 10:47 press-centr.com
Вузькі вулички, костели і багатовікові замки заманюють до Львова вітчизняних та іноземних туристів. Чим вигідна подобова оренда квартир в центрі Львова і які місця обов`язково слід включити в туристичний маршрут, розкажуть експерти центру онлайн-бронювання «Добово».

Вибираємо житло для невеликої компанії

Що може бути краще, ніж вирушити в подорож з вірними друзями? З матеріальної точки зору колективна поїздка - вигідна справа: групові екскурсії та проживання обійдуться дешевше. Наприклад, можна заощадити на житлі - зняти на Dobovo.com 2-кімнатну або 3-кімнатну квартиру в центрі Львова і розділити вартість оренди. Квартири здають з декількома спальними місцями, а при необхідності за невелику доплату господарі надають додаткові. Такий варіант набагато вигідніший, ніж номеру готелі і однозначно зручніший, ніж розміщення в хостелі.

Пам`ятки must-see

Якщо ви вперше у Львові та в запасі у вас не так багато днів, скористайтеся планом екскурсії від експертів «Добово». Пропонуємо список об`єктів, які допоможуть за кілька днів скласти уявлення про «західну столицю».

Площа Ринок та її кам`яниці

Центральна площа Львова - стартова точка екскурсійних маршрутів. На цьому історичному місці багато століть кипіло жваве життя, проводили ярмарки, важливі міські збори. Візитною карткою площі є кам`яниці - пам`ятники середньовічної архітектури. Найтаємничішою вважається «Чорна кам`яниця». Споруда другої половини XVI століття вражає чорним кольором тесаного каменю і унікальним фасадом, прикрашеним орнаментом і сюжетною різьбою. На даний час у кам`яниці є кав`ярні, ресторани, музеї і сувенірні магазини.Міська ратуша

Одна з найбільш впізнаваних пам`яток Львова. З її оглядового майданчика, розташованого на висоті 65 м, відкривається чудовий панорамний вид на центр міста. Піднятися на вежу можна, подолавши 408 сходинок. Ціна вхідного квитка - символічна. Не відмовте собі в задоволенні насолодитися прекрасними видами з висоти пташиного польоту.

Домініканський костел

Католицький собор - культова споруда, побудована в стилі бароко в середині XVIII століття, яка величаво підноситься над околицями. Це один з найпопулярніших туристичних об`єктів і значущих пам`яток архітектури. Стиль будівлі нагадує собор Святого Петра у Римі, собор Святого Домініка в Болоньї, костели Святого Карла Борромео і Святого Петра у Відні. У дні богослужінь тут можна послухати органну музику.Оперний театр

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. А. Крушельницької відомий по всій Європі. Багатоярусний зал для глядачів вміщує 1800 відвідувачів. Інтер`єр декорований різнобарвним мармуром, золотом, полотнами видатних майстрів. Фасад будівлі прикрашають численні скульптури і величні колони, витончені балюстради і ліпні балкони.

Міський арсенал

Львівський арсенал - музей, в якому зібрана унікальна колекція старовинної зброї. Раніше будинок служив збройовою майстернею і був частиною оборонного корпусу міста. Тут представлені щити та інша зброя воїнів 30 країн світу. Відвідавши експозицію, можна побачити бронзові гармати, шоломи і щити, гетьманські булави і порохівниці.

Личаківський цвинтар

Головний некрополь Львова - справжня культурна спадщина Європи, музей-заповідник під відкритим небом. З 1786 року тут покояться багаті і знамениті жителі України, Польщі та інших країн. Багато пам`ятників і надгробків створені руками іменитих архітекторів і скульпторів.Палац Потоцьких

Особняк Потоцьких (однієї з найвпливовіших династій Західної України) був побудований в 1880 році в стилі французького класицизму. В оформленні парадних залів палацу використані різнокольоровий мармур, позолота, червоне дерево, полотна знаменитих художників. Тут зберігається чудотворна ікона Львівської Богородиці, помолитися біля якої може кожен охочий.Це мінімальний список пам`яток міста Лева. Обов`язково прогуляйтеся романтичними вуличками, випийте автентичної кави і спробуйте наливку на площі Ринок. Гарного відпочинку!

Комментарии

us Гость, 22.04.2018 12:36

Так что, небольшое уточнение: оккупанты - это, как раз хохлы и поляки!:))

us Гость, 22.04.2018 12:35

Польским он стал только в 1349-ом году. А основан был за сто лет до этого - русскими.

za kotObormot, 22.04.2018 12:26

Оккупированный коммунистами и хохлами польский город.

Добавить комментарий