Майже 600 набоїв, гранати, 2 кг пороху, пістолет-кулемет і не тільки знайшли правоохоронці у тернополянина (Фото)

13.01.2018 23:02 golos.te.ua
Цілий арсенал зброї ― набоїв, вибухових речовин, пристроїв і деталей для виготовлення небезпечних предметів вилучили правоохоронці під час обшуку у жителя Тернополя.

За попередньою інформацією поліції, фактично усе знайдене належить до часів Другої світової війни. Проте серед предметів є й новіші взірці набоїв і зброї.

Усе це тернополянн зберігав у будинку і на території подвір’я в одному із сіл Тернопільського району.

Серед знайденого ― майже шістсот набоїв, гранати, близько двох кілограмів пороху і сорока грам тротилу, магазини до пістолета, пістолет-кулемет, предмет схожий на магазин до корпусу для ручного кулемета з набоями, сигнальну ракету.

Як стало відомо, чоловік ще й займався виготовленням вибухонебезпечних предметів. У нього виявили радіопульти, п’ять предметів, зовні схожих на запали до ручних гранат, дроти до детонаторів, цвяхи, батарейки та інше устаткування.

Де дістав і коли такий арсенал зброї й обладнання ― не зізнається. Проте відомо, що хобі чоловіка ― пошук і збір старовинних речей на військову тематику. Для цього він придбав собі й металошукач.

На час слідства тернополянину запобіжний захід ― тримання під вартою без права внесення застави. Вилучені предмети передали в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр на експертизу. Встановлюють правоохоронці й те, звідки у чоловіка стільки заборонених предметів.

Комментарии

ru Гость, 14.01.2018 00:32

Каждому своё.

Гость, 14.01.2018 00:15

Звiдки -звiдки ???!!! Наколядував!!!!

Добавить комментарий