Комісія Україна-НАТО обговорила ситуацію на окупованих територіях

18.10.2018 19:49 uatv.ua
В Брюсселі, комісія Україна-НАТО обговорила ситуацію в окупованому Росією Криму та Донбасі. Про це передає прес-служба міністерства з питань тимчасово окупованих територій України.

Засідання відбулось під головуванням генерального секретаря Єнса Столтенберга, за участі заступниці генерального секретаря Роуз Геттенмюллер, голови місії України при НАТО Вадима Пристайко та 29 послів країн-учасницьПівнічноатлантичного альянсу. У заході також взяв участь міністр тимчасово окупованих територій України Вадим Черниш.

Міністр поінформував партнерів України з НАТО про утиски громадянських, політичних та інших прав українців на окупованих територіях Донбасу та Криму, економічні наслідки окупації частини території України, незаконне використання РФ наших природних ресурсів.

Глава Місії України при НАТО Вадим Пристайко детально поінформував союзників щодо загострення ситуації в акваторії Азовського моря через деструктивні дії РФ. Він також зазначив про можливі ризики у зв’язку із погрозами РФ вжити активних заходів у відповідь на проголошення автокефалії УПЦ.

У НАТО наголосили на важливості цілковитої імплементації Мінських домовленостей і запевнили в підтримці територіальної цілісності та суверенітету України, різко засуджуючи незаконну анексію Криму та збройну агресію Російської Федерації на сході України.

Нагадаємо, що Петро Порошенко обговорив питання співробітництва з головою Парламентської Асамблеї НАТО.

Комментарии

ua Партизанка, 18.10.2018 20:43

обговорили и решили:надо воевитее воевать

Добавить комментарий