Українські фермери вирощують фундук для європейських цукерок

10.08.2018 14:44 agroreview.com
У селі Холодна Балка Одеської області вже кілька років вирощують фундук, який відправляють на експорт до Євросоюзу для виробництва шоколадної продукції.

Зараз на фермі вирощуються сорти італійського фундука. «Він спеціально заточений під європейське виробництво – колку, засушку, визначений діаметр ядра, смакові якості, жирність і олійність ядер. Відповідно, адаптований під шоколадки, цукерки та іншу кондитерську продукцію», — розповідає Максим Шейко, директор фундукової ферми.

За його словами, вирощувати фундук ферма почала з 50 га, сьогодні під ним засаджено 500 га, а найближчим часом планують розширитися ще на 350 га.

Перші саджанці Шейко замовив ще в 2014 році в Криму, однак у зв’язку з анексією півострова отримати їх вдалося лише в 2015-му.

Зараз сад оснащений поливом, який живиться від місцевої насосної станції. Разом з водою подаються і рідкі добрива. Також на фермі встановили два накопичувальні басейни. Працює на тут 150 людей, задіяна сільгосптехніка.

За порадою італійських агрономів, поле на фермі розділили на 4 частини і висадили вітрозахисні смуги зі швидкоростучої павловнії.

У планах на наступний рік — приступити до миття, сушіння і розколювання фундука. Так горіх будуть дороблювати перед відправкою на експорт. Вартість сушеного неочищеного горіха в шкаралупі становить 2,50-2,70 €/кг, а очищені цілі ядра купують по 8-8,50 €/кг.

Комментарии

Добавить комментарий